Biz Kimiz?

Stork.com.tr, dekorasyon ürünleri, bebek mobilyaları, ev mobilya ve ofis mobilyaları satışı yapan bir e-ticaret sitesidir. Güvenilir bir alışveriş sitesidir. Stork.com.tr, Stork Endüstriyel Ürünler Ticaret ve Sanayi LTD. ŞTİ. olarak olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Stork.com.tr, cadde mağazalarına göre indirimli fiyatlar sunar. Stork.com.tr, öncelikli olarak üreticilerle çalışarak müşteriyi direkt üreticilerle buluşturur. Bu sayede, cadde mağazalarına göre yarı yarıya varan indirim avantajları sunar.

Stork.com.tr’de satılan ürünler üretimden direkt olarak müşteriye ulaştırılır. Ürünler direkt üretimden müşteriye teslimat yapıldığı için ek maliyetler de oluşmadığından bu maliyet avantajı fiyata direkt olarak yansıtılır.

Stork.com.tr, seçilmiş ürünler satar. Ürünlerin seçimi, Stork.com.tr’nin mobilya konusunda deneyimli kadrosu ve Stork.com.tr iç mimarları, mimarlar, tasarımcılar tarafından yapılır. Stork.com.tr’de ürünler indirimli fiyatlarla satılır. Kalite, tasarım, stil, fiyat, kullanılabilirlik, fonksiyonalite noktasında Stork.com.tr’nin manifestosuna uygun ürünler Stork.com.tr’de satışa sunulur.

Stork.com.tr’de satılan ürünler nereden tedarik ediliyor?

Stork.com.tr’de satılan ürünler üretim merkezlerinde anlaşmalı üreticilerimizde üretilmektedir. Üretimden direkt olarak müşteriye teslimat yapılır. Bu merkezler arasında İnegöl, Ankara, İstanbul, Sivas, Kayseri, Bursa, Adana, gibi bölgeler yoğunluktadır.

Stork.com.tr’de satılan ürünler neden indirimli?

Stork.com.tr, kendi markasıyla ürettirdiği ürünleri depolarına çekerek direkt müşteriye indirimli fiyatlarla ulaştırıyor. Stork.com.tr, normal bir cadde mağazası gibi stok tutmuyor, depo giderleri yok, yüksek mağaza giderleri de yok. Bu maliyet avantajlarını da direkt olarak müşterisine yansıtıyor. Bundan dolayı Stork.com.tr’de satılan ürünler indirimli fiyatlarla satılıyor.

Stork.com.tr’de satılan ürünler Stork.com.tr’in kendi markası mıdır?

Stork.com.tr’de satılan ürünler, hem ürün kalitesi olarak hem de satış sonrasındaki ürünün teslim edilmesi sürecinin kalitesi olarak Stork imzasını taşır.

Satıştaki ürünlerin her yere teslimatı yapılıyor mu?

Tüm Türkiye’ye teslimat yapıyoruz.  Bugüne kadar 81 il ve 600’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizi teslimini gerçekleştirdik.

Teslimat ücretsiz mi?

2 çeşit teslimat yapmaktayız; kargo ve nakliye olmak üzere. Kargo ile giden ürünleri içeren; kapıda ödeme sepetleri için 6 TL kargo ücreti alınırken, online ve havaleli ödemeli sepetler için kargo ücretsizdir; nakliye ile gönderilen ürünlerde, bulunduğunuz ile göre cüzi bir miktar nakliye ücreti talep edilmektedir. 

Kurulum ve montajı kim yapıyor?

Çoğu ürünlerin kurulumları oldukça kolaydır bu ürünlerin montajı ile ilgili bilgiler ürünle birlikte müşterilerimize gönderilmektedir. Ürün detay sayfasında montaj başlığı altında bu tür ürünler ayrıca belirtilmektedir.

Stork.com.tr’de hangi ödeme yöntemleri ile alışveriş yapabilirim?

Stork.com.tr’de Visa, MasterCard kredi kartlarınız ile ve havale ile alışveriş yapabilirsiniz. Havale ile alışveriş için Stork.com.tr banka hesap bilgileri şöyledir:

Banka AdıŞirket ÜnvanımızIban Numaramız
İş BankasıStork Endüstriyel Ürünler Ticaret ve Sanayi LTD. ŞTİ.TR950006400000157040445119
Yapı Kredi  
TEB  
Akbank  
Garanti  
HSBC  

Stork.com.tr’de kredi kartı ile ödeme güvenli mi?

Stork.com.tr altyapısı, Türkiye’nin önde gelen ödeme kuruluşlarından PayNet  tarafından sağlanıyor. Ödeme altyapısındaki SSL güvencesi ile kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek otomatik olarak bankaya yönlendiriliyor. Kredi kartı bilgileri Stork.com.tr tarafından görüntülenemiyor ve saklanmıyor. Kredi kartınızla sitemiz üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

İade şartlarınız nelerdir?

Stork.com.tr’den alacağınız ürünleri seveceksiniz, fakat aldığınız üründen her hangi bir sebep ile memnun kalmadığınız durumda ürünü iade edebilirsiniz.
Keyfi iadelerde kargo maliyetleri müsteriye yansıtılmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda özel ölçü veya renk ile üretilen ürünlerde iade ve değişim yapılamaz. İadeleri ürünün teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde yapmanız gerekmektedir. Montajı yapılmış ürünlerin iadesi kesinlikle yapılamaz. İade edilmesi için ürünün montajının yapılmamış ve orjinal ambalajında olması gerekmektedir. Eğer üründe, üretimden kaynaklı bir sorun olması durumunda teslimat tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü orijinal paketinde, hasar görmeden, faturası ile birlikte size ileteceğimiz adrese iade etmeniz gerekmektedir. İade yapmak istediğinizde lütfen müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz – iade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

İletişim Bilgilerimiz

AHMETTURANGAZİ OSB MAH. OSB-11 SK. NO: 7
MERKEZ/SİVAS

Tel: +90 534 334 55 77

E-Mail: [email protected]

Çalışma Saatleri: Pazartesi – Cuma, 9:00 – 17:30

Firma Bilgilerimiz

Firma ünvanı: STORK ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER TİC. VE SAN.LTD.ŞTİ
Vergi dairesi: Kale Vergi numarası: 7810869852
Mersis Numarası: 0781086985200001
KEP Adresi: [email protected]
Ticaret Sicil No: 17112