Leylekten nedir?

Leylekten, dekorasyon ürünleri, bebek mobilyaları, ev mobilya ve ofis mobilyaları satışı yapan bir e-ticaret sitesidir. Güvenilir bir alışveriş sitesidir. Leylekten Teknoloji Hizmetleri ve Ticaret AŞ olarak olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Leylekten, cadde mağazalarına göre indirimli fiyatlar sunar. Leylekten, öncelikli olarak üreticilerle çalışarak müşteriyi direkt üreticilerle buluşturur. Bu sayede, cadde mağazalarına göre yarı yarıya varan indirim avantajları sunar.

Leylekten’de satılan ürünler üreticilerimizden direkt olarak müşteriye ulaştırılır. Ürünler direkt üreticilerimizden müşteriye teslimat yapıldığı için ek maliyetler de oluşmadığından bu maliyet avantajı fiyata direkt olarak yansıtılır.

Leylekten, seçilmiş ürünler satar. Ürünlerin seçimi, Leylekten’in mobilya konusunda deneyimli kadrosu ve Leylekten iç mimarları, mimarlar, tasarımcılar tarafından kuluçka merkezinde yapılır. Leylekten’de ürünler indirimli fiyatlarla satılır. Kalite, tasarım, stil, fiyat, kullanılabilirlik, fonksiyonalite noktasında Leylekten’in manifestosuna uygun ürünler Leylekten’de satışa sunulur.

Leylekten’de satılan ürünler nereden tedarik ediliyor?

Leylekten’de satılan ürünler Türkiye’nin önde gelen mobilya üretim merkezlerinde anlaşmalı üreticilerimizde üretilmektedir. Üreticilerimizden direkt olarak müşteriye teslimat yapılır. Bu merkezler arasında İnegöl, Ankara, İstanbul, Sivas, Kayseri, Bursa, Adana, gibi bölgeler yoğunluktadır.

Leylekten’de satılan ürünler neden indirimli?

Leylekten, dekorasyon konusunda üreticilerle anlaşmalar yaparak ürünleri direkt müşteriye indirimli fiyatlarla ulaştırıyor. Leylekten,  normal bir cadde mağazası gibi stok tutmuyor, depo giderleri yok, yüksek mağaza giderleri de yok. Bu maliyet avantajlarını da direkt olarak müşterisine yansıtıyor. Bundan dolayı Leylekten’de satılan ürünler indirimli fiyatlarla satılıyor.

Leylekten’de satılan ürünler Leylekten’in kendi markası mıdır?

Leylekten’de satılan ürünler, Leylekten markasını taşımamaktadır. Leylekten yüzlerce üretici arasından doğru üreticileri ve ürünleri seçer, bu ürünleri müşterilerine indirimli fiyatlarla sunar ve ürünlerin müşteriye eksiksiz ve zamanında ulaştırılması, gerekiyorsa kurulumlarının yapılması süreçlerini yerine getirir.

Leylekten’de satılan ürünler, hem ürün kalitesi olarak hem de satış sonrasındaki ürünün teslim edilmesi sürecinin kalitesi olarak Leylekten imzasını taşır.

Satıştaki ürünlerin her yere teslimatı yapılıyor mu?

Tüm Türkiye’ye teslimat yapıyoruz.  Bugüne kadar 81 il ve 600’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizi teslimini gerçekleştirdik.

Teslimat ücretsiz mi?

2 çeşit teslimat yapmaktayız; kargo ve nakliye olmak üzere. Kargo ile giden ürünleri içeren; 250 TL altındaki sepetler için 6 TL kargo ücreti alınırken, 250 TL ve üstü sepetler için kargo ücretsizdir.; nakliye ile gönderilen ürünlerde, bulunduğunuz ile göre cüzi bir miktar nakliye ücreti talep edilmektedir. Detaylı bilgi için https://www.leylekten.com/ucretsiz-teslimat-imkani.html

Kurulum ve montajı kim yapıyor?

Ürün detay kısmında montajın Leylekten’e ait olduğu belirtilen ürünlerde montaj Leylekten tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. İstanbul sınırları içinde randevu alınarak uygun olduğunuz saat dilimlerinde montaj hizmeti kendi ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. İstanbul dışındaki illerde ise yine müşterilerimizin uygun olduğu zamanlarda kurulum hizmetini ücretsiz olarak sunmaktayız. (Pazar günleri hariç)

Çoğu ürünlerin kurulumları oldukça kolaydır bu ürünlerin montajı ile ilgili bilgiler ürünle birlikte müşterilerimize gönderilmektedir. Ürün detay sayfasında montaj başlığı altında bu tür ürünler ayrıca belirtilmektedir.

Kurulum ve montaj ücretli mi?

Belirtilen ürünlerde montaj hizmetini ücretsiz olarak veriyoruz.

Leylekten’de hangi ödeme yöntemleri ile alışveriş yapabilirim?

Leylekten’de Visa, MasterCard kredi kartlarınız ile ve havale ile alışveriş yapabilirsiniz. Havale ile alışveriş için Leylekten banka hesap bilgileri şöyledir:

Banka AdıŞirket ÜnvanımızIban Numaramız
Garanti  
Yapı Kredi  
TEB  
Akbank  
İş Bankası  
HSBC  

Leylekten’de kredi kartı ile ödeme güvenli mi?

Leylekten altyapısı, Türkiye’nin önde gelen hosting firmalarından Güzel Hosting tarafından sağlanıyor. Ödeme altyapısıdaki SSL güvencesi ile kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek otomatik olarak bankaya yönlendiriliyor. Kredi kartı bilgileri Leylekten tarafından görüntülenemiyor ve saklanmıyor. Kredi kartınızla sitemiz üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

İade şartlarınız nelerdir?

Leylekten’den alacağınız ürünleri seveceksiniz, fakat aldığınız üründen her hangi bir sebep ile memnun kalmadığınız durumda ürünü ücretsiz iade edebilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda özel ölçü veya renk ile üretilen ürünlerde iade ve değişim yapılamaz. İadeleri ürünün teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde yapmanız gerekmektedir. Montajı yapılmış ürünlerin iadesi kesinlikle yapılamaz. İade edilmesi için ürünün montajının yapılmamış ve orjinal ambalajında olması gerekmektedir. Eğer üründe, üretimden kaynaklı bir sorun olması durumunda teslimat tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü orijinal paketinde, hasar görmeden, faturası ile birlikte size ileteceğimiz adrese iade etmeniz gerekmektedir. İade yapmak istediğinizde lütfen müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz – iade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır. Detaylı bilgi için tıklayınız