BEBEK BEŞİKLERİ

Ebeveynler bebeklerinin doğumdan sonra en korunmasız döneminde güvenle uyumasını ister. Bebeklerinizin bu dönemde en çok ihtiyacı olan şey uykudur. Rahat ve güvenli uyku çeken bebek daha sağlıklı büyüme gösterecek ve mutlu olacaktır. Bebekleriniz için tercih edeceğiniz bebek beşikleri onların bütün yaşamını etkileyecektir. Ahşap, portatif ve sallanan özellikleriyle farklı türde beşikler ile bebeğinizin rahatlığına uygun beşik seçimi yapabilirsiniz. İlerleyen dönemlerde yaş durumu göz önüne alınarak bebeğinizin büyüklüğüne uygun seçim yaparak büyüyen beşik tercihi yapmanız gerekebilir. Leylekten’com olarak bebeklerinizin sağlığını ve güvenliğini önemseyerek sizlere sunduğumuz beşikler ile onların uykularında güvenli şekilde uyumasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Kiwi Sleeper Bebek Beşiği

Çocuk beşiği ve bebek beşiği uygun fiyat fırsatlarıyla burada. Hemen en uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri ile 2020 bebek beşiği alışverişine başlayın.

Beşik Fiyatları

Piyasada çok çeşit bebek beşiği olmasından dolayı fiyat farklılıkları görülebilir. Beşiklerin kalitesiyle birlikte üretiminde kullanılan malzemelerin çeşitliliğine göre fiyatlarda değişkenlik gösterecektir. Evinizin her odasına uygun şekilde tasarlanabilen, büyüyen ve ahşap olan modellerde fiyatlar daha yüksek olmaktadır. Kendi tercihlerinizi belirleyip piyasada beşiklerle alakalı araştırma yapmak gerekebilir, Leylekten.com’da kaliteli ve uygun beşik fiyatları ile bu kategoride ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Beşik fiyatları 79,90 TL-2.999 TL arasında değişkenlik göstermektedir.
Beşik Modelleri

Bebekleriniz için seçebileceğiniz çok fazla çeşit ve model beşikler bulunmaktadır. Özellikle son yıllarda müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve ebeveynlerin istekleri doğrultusunda çok farklı modeller üretilmiştir. Bebeklerinizin uyku uyuyacağı odanın büyüklüğüne göre, kendi belirlediğiniz standartlar ölçüsünde konfor ve kalite seçimi yaparak beşik modelleri tercihini yapabilirsiniz. Kalite ve konfor açısından seçebileceğiniz ahşap bebek beşikleri kayın ağacı kontraplağı ile üretilmiş, pamuklu kumaş ve toksin içermeyen standart boya ile tercihinizi yapabilirsiniz. Lamine kayın ağacından sallama mekanizması ile sinek ve haşerelere karşı cibinlik koruması, toksin içermeyen EO standardı boya kullanılmış olan sepet bebek beşikleri Leylekten.com’da bulabilirsiniz.

1. Anne yanı beşik

Anneler bebeklerinin güvenle uyumasıyla beraber onları rahatlıklıkla kontrol etmek ister anne yanı beşik ile pratik kullanım kolaylığı sunması açısından tercih edilebilir.

2. Sallanır beşik

Bebeklerin zor uyuduğu dönemlerde sallama kolaylığı sağlayacak olan sallanan beşik ile rahatlıkla bebeğinizi uyutabilirsiniz.

3. Park beşik

Park yatağıyla beraber beşik kullanımı sağlayan park beşik annelerin en çok tercih ettiği beşik türlerindendir.

BEBEK BEŞİKLERİ

Lamine kayın ağacından sallama mekanizması ile sinek ve haşerelere karşı cibinlik koruması, toksin içermeyen EO standardı boya kullanılmış olan sepet bebek beşikleri Leylekten.com’da bulabilirsiniz.

5. Ahşap beşik

Kalite ve konfor açısından seçebileceğiniz ahşap bebek beşikleri kayın ağacı kontraplağı ile üretilmiş, pamuklu kumaş ve toksin içermeyen standart boya ile tercihinizi yapabilirsiniz.

6. Portatif beşik

Hafif ve kullanım kolaylığı sunan, katlanma özelliğiyle beraber pratik taşıma özelliğiyle portatif beşik ile beşiğinizi istediğiniz yere götürebilirsiniz.